samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Tošić: Nisam došao ovde da se sunčam By: [Glasnik] Date: Oktobar 20, 2011, 21:29:24

Tošić: Nisam došao ovde da se sunčam

SKORO dva meseca su prošla od dolaska u Betis, a Duško Tošić još nije debitovao za svoj novi klub. Umesto na terenu, utakmice uglavnom gleda sa tribina.- Teško mi je što ne igram, ali sam optimista, nadam se da ću dobiti šansu da dokažem da vredim. Ne kajem se što sam došao u Betis – rekao je Tošić u razgovoru za madridski list „As“.Srbin nije u prvom planu kod trenera Pepe Mela.- Ne znam razlog, trener nikada nije razgovarao sa mnom.Spominjalo se da je Tošić došao sa viškom kilograma…- Ma kakvi. Maksimalno treniram, normalno se hranim, nemam nikakvih problema.Sevilja slovi za lep grad…- Da, ali nisam došao ovde da se sunčam ili šetam po ulicama – jasan je Tošić. – Mada je svakako lepše nego biti u nekom manjem i hladnijem gradu.

NAUČIĆU ŠPANSKI JEZIKTRENER Mel je isticao da „Tošić ima probleme sa sporazumevanjem“.- Respektujem njegov stav, ali fudbalski jezik je univerzalan, nisam imao problema u Francuskoj, Engleskoj i Nemačkoj. Niko u klubu me nije poslao kod profesora španskog. Čekao sam dva meseca i sada sam odlučio da krenem na časove.

Izvor: Novosti.