samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Božović: Želim da dokažem da sam dobar stručnjak By: [Glasnik] Date: Oktobar 20, 2011, 21:16:47

Božović: Želim da dokažem da sam dobar stručnjak

Crnogorski stručnjak Miodrag Grof Božović vratio se pre mesec dana u Amkar, koji je predvodio i 2008. godine. Posle epizode u Dinamu iz Moskve, nekadašnji trener čačanskog Borca, ponovo je seo na klupu tima koji ga je 2008. godine i lansirao među jedne od najcenjenijih trenera u Rusiji. Podestimo, Božović je u prvoj sezoni odveo Amkar do plasman u Ligu Evrope.- Imao sam po jednu ozbiljnu ponudu iz Poljske i Katara. Ali, stvarno sam želeo da nastavim da radim u Rusiji. Prvo, govorim ruski što je jako važno, a drugo poznajem igrače u Premijer ligi kao i u Amkaru. Takođe, želim da još jednom pokažem da sam dobar stručnjak – istakao je Božović.Grof je moskovski Dinamo napustio posle eliminacije u četvrtfinalu Kupa od Rostova, a osvajanje nacionalnog Kupa bila je poslednja šansa da se Dinamo domogne mesta u Ligi Evrope.- Ne želim da se vraćam na tu temu. Mogu samo da kažem da sam se na meču protiv Rostova susreo sa nekim mračnim stvarima koje mi se nisu dopale.Ipak, Božović se ne plaši da bi slična sudbina mogla da ga zadesi i u Permu.- U svakom klubu postoje zamke, ali u Amkaru ih ja ne osećam. U Permu me ljudi poštuju, i apsolutno sam siguran da ću ovde moći mirno da radim – istakao je Miodrag Grof Božović.

Izvor: Novosti.