samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Pešić: Nisam trener Zvezde! By: [Glasnik] Date: Avgust 12, 2011, 21:10:08

Pešić: Nisam trener Zvezde!

SVETISLAV Pešić ponovo na klupi Crvene zvezde! Vest koja je danas obišla sve košarkaške kuloare, podgrejana prisustvom trofejnog srpskog stručnjaka treningu u Železniku.”Novosti” su proverile glasine na pravoj adresi, u razgovoru sa trenerom koji je crveno-bele u sezoni 2008/2009. odveo do dva finala i jednog polufinala.- Nisam trener Crvene zvezde. Bio sam na treningu u Železniku, kao i mnogo puta pre toga. Dobro je poznato u kakvim sam odnosima sa Zvezdom i FMP – kaže Pešić, koji je otputovao u Pirot. Postoji li neki tajni dogovor?- Nema tu nikakve tajne. U nekoliko navrata sam razgovarao sa Nebojšom Čovićem, kome sam rekao da želim da pomognem klubu na sve načine. Trenutno imam vremena na raspolaganju i spreman sam da pomognem.Kao trener ili sa neke druge pozicije?- Ne kao trener. Čović mi je rekao da bi najviše voleo da ja budem trener, ali ako to nije moguće, da ispitamo koje su druge mogućnosti, odnosno da vidimo ko bi mogao da bude na tom mestu. Dao sam i određene predloge…Da li je nešto urađeno po tom pitanju?- Ta tematika stavljena je ad akta, dok se ne održi skupština kluba. Ekipa ide u ponedeljak na pripreme i ima sve: trenere, kondicione trenere, infrastrukturu…

Izvor: Novosti.