samo-opusteno Filmovi
Pages: 1
Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: TanjicA Date: Jul 20, 2011, 23:34:46
Tres metros sobre el cielo
http://www.imdb.com/title/tt1648216/

wink

Download ovde:
http://www.samo-opusteno.info/forum/strani-filmovi/tres-metros-sobre-el-cielo-(2010)/
Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: Alle Date: Jul 22, 2011, 15:15:47
Ljudi je l ovde pričamo o filmu? :D Ako je tako, onda da kažem nešto o njemu..

Lepa ljubavna priča, sa nesrećnim krajem. Zapravo, film ima poentu da još uvek postoje momci koji bi sve uradili za curu, i da postoje cure koje ne cene njihovu pažnju, već umišljaju svašta. Glumac je prezgodan, prelep, mmm.. :D Gluma je fino odrađena, a oduševila sam se kad sam čula u filmu pesmu, Forever young, jer mnogo volim tu pesmu, i skroz mi je pesma bila gotivna pozadina za romantične trenutke u filmu.

Sve je to fino, lepo, slatko, sa nesrećnim krajem, stoga mu dajem ocenu 6. :)
Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: Jow4n@ Date: Jul 22, 2011, 16:03:11

Lepa ljubavna priča, sa nesrećnim krajem. Zapravo, film ima poentu da još uvek postoje momci koji bi sve uradili za curu, i da postoje cure koje ne cene njihovu pažnju, već umišljaju svašta. Glumac je prezgodan, prelep, mmm.. :D Gluma je fino odrađena, a oduševila sam se kad sam čula u filmu pesmu, Forever young, jer mnogo volim tu pesmu, i skroz mi je pesma bila gotivna pozadina za romantične trenutke u filmu.

Sve je to fino, lepo, slatko, sa nesrećnim krajem, stoga mu dajem ocenu 6. :)

Slazem se u potpunosti.

Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: DaRkOoO Date: Jul 22, 2011, 17:39:31
Slažem se.
Ali što ocena 6 ?
Ja bih dao 8/10.
Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: Alle Date: Jul 22, 2011, 23:30:36
Pa, 6 zato što mi nije baš nešto wow romantika. :)
Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: Jow4n@ Date: Jul 22, 2011, 23:35:56
Takodje,lep je film. Ali meni je Titanik(iako je smorio) 9, Tri metra iznad neba mi onda dodje kao neka setica-sedmica. :)
Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: NiKooLaa Date: Jul 31, 2011, 02:12:33
Slažem se jedino u tome da mi se svidja Forever young kao "pozadina" za scenu u kojoj je bila. Pored toga, generalno je lepa muzika, i to je jedino što mi se svidja u filmu.
Priča mi je smor, napumpani likm ljubav na prvi pogled, poljubac pod vodom, kuća na plaži, sve već viđeno, a upakovano sa glumom koja je po meni ispod proseka. Zapravo, posebno zahtevnih scena nije ni bilo, a glavni glumac je totalno smešan u istim. Recimo da je bolje odradio ulogu u Pakovom Svetu, ali opet kažem, nema uopšte zahtevnih scena, ovo bi amater bez problema odradio.
Sve u svemu, patetika je na nivou, pa ne čudi što vidim gomilu ljudi na fejsu koji citiraju onu "poslednju misao" u epilogu, ali ipak moja ocena 4/10 (i to navučeno, da ne budem hejter). :)
Odg: Tres metros sobre el cielo - Tri metra iznad neba By: TanjicA Date: Decembar 15, 2011, 11:39:10
Nikola, jesi hejter :p

Šalim se, složila bih se sa tobom oko nekih stvari, istina je da i nema zapravo nekih previše zahtevnih scena, mada mi je priča cela ok, glumci su mi ok (haha), tako da bi ja dala neku ocenu 6/10, možda čak i 7. :)