samo-opusteno Ljubav i sex
Pages: 12
Da li zene mogu bez muskaraca? By: braveheart Date: Jul 17, 2011, 21:36:42
izmisljene su mnoge sprave poput vibratora pa me zanima zensko misljenje da li bi mogle bez muskarca.ili mozda sa drugom zenom?u svakom slucaju da li bi mogle bez muskarca.pitanje je za dame.
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: braveheart Date: Jul 24, 2011, 21:35:04
sta,nijedna dama nema misljenje o ovome?
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: rea13 Date: Jul 25, 2011, 01:01:58
Nije da nemamo misljenje,nego nam pitanje glupo  :8 sta mislis kako lezbejke zive ?  :rolle Naravno da bih i ja mogla i bez muskarca i sa zenom,vibrator i ona stvar su skoro pa iste samo sto ona stvar je "zivlja" ako kontas  :opusteno2 Niste ni vi neko zlato da ne mozemo bez vas  :oui
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: abcdd Date: Decembar 20, 2011, 23:12:29
pogledaj film without men i vidjeces dal mogu :)
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: Metalostrugar Date: Decembar 21, 2011, 23:24:21
ne vidim samo kuda vodi ova tema.  malo je i ...prezvakana. ono sto mi ovde napisemo, u 10 recenica  savo bojovic  apsolvira u bilo kojoj tv emisiji

na kraju, i seksualnost i emocije...pa to je sve u mozgu, i u primarnoj porodici. ja imam bliske prijatelje,  njega cale seceras ceo zivot ponizava, nju je otac alkoholicar zadnji put tukao kad je imala 25-26 godina, kad ih vidim ko da gledam krpu i zakrpu - to su sad mladi ljudi, ona voli da je on maltretira, jos par godina pa ce poceti i da je bije pesnicama, i njima super, nasla se 2 bolesnika, on kopira svog oca a ona u njemu trazi pak svog oca.  kolko god meni ovo bilo gadno,  nasla krpa zakrpu
            E pa vala tako je i sa seksom. ima zena koje su nonstop u teranju, iam zena koje nisu seksualna bica, ima Bi zena, ima homofobnih zena, ima zena kojima odgovoara vibrator ima zena kojima ne odgovara vibrator.  daleko od toga da sam nesto strucan,   ali posto sam hetero borac za  lbgt prava i znam bas dosta ljudi,  moj opsti utisak jeste da seksualnost ne zavisi  od fizickih, telesnih, karakteristika, vec od primarne porodice i psihijatrijskih poremecaja.  a najgore od svega jeste sto se WHO  pored toga sto vise ne priznaje homoseksualnost za bolest,  dosta perfidno i licemerno ogradila od toga da sadizam i mazohizam nisu bolesti.

Kad se prevede na srpski  -  iz politickih razloga pomerila se granica izmedju normalnog i neneormalno.  Meni su 'water sports' i hetero analni seks boleshtine, kao sto mi je bolestina da vredjam i ponizavam devojku,  ima ljudi kojima je to totalno normalna stvar.

Ergo  ---   postoje zene kojima je krastavac u kondomu zamena za partnera/partnerku (pazite, sultanov harem u Istanbulu imao je pravilo da patlidzani,krastavci, banane i sargarepe ne smeju da se unose ako nisu iseckani, pogodite zasto)  a postoje zene kojima treba druga zhena ili drugi muskarac jer ne mogu da se zadovolje vaginalnom ili klitoralnom stimulacijom (u teoriji, u praksi klitoralna stimulacija je nesto sto deca,tj devojcice, rade od vrtica)

S mnogo reci, na prostu recenicu  --  mi koji razglabamo ove teme smo ljudi koji nemaju previse obaveza u krevetu :)  Hodo po toj temi, hodo,  i srecan sam sto odavno vise nemam obaveze 7 dana sedmicno.  po WHO to nije nimfomanija,  po meni to je bolestan libido
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: vesna155 Date: Decembar 25, 2011, 21:11:52
Statistike radi, naravno da mogu - i moraju prvo tako, pa tek onda sebe eventualno 'definirati' kroz muškarca.
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: bojanbay Date: Februar 24, 2012, 02:23:20
niko mne može bez nikoga
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: Gazda Date: Mart 03, 2012, 14:38:36
Nema sanse da mogu.. i lezbejke ce kad tad da se vrate muskome.. nema ko da radi muske poslove po kuci :P
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: zelenistrumf Date: Maj 09, 2012, 21:56:21
Naravno da ne mogu,s kime ce se svadjati posle :-)
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: kladionicar Date: Avgust 11, 2012, 12:01:44
mogu kupe vibrator
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: Coolerantkinja Date: Avgust 22, 2012, 16:44:09
Mogu ako imaju dobre prijatelje  :music  :8
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: chegueverax Date: Novembar 03, 2012, 10:18:59
Glupo je to dokazivati, ali istina je da ne mogu ni oni bez muskaraca, a ni muskarci bez zena. tacka!
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: milos_87 Date: Maj 24, 2013, 21:19:22
Ma ne mogu one bez nas, kao što ni mi ne možemo bez njih.  :pijani
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: pcelica.m Date: Maj 25, 2013, 10:21:20
Naravno da ne mogu, kakvi su to glupi feministički stavovi  cheesy
Odg: Da li zene mogu bez muskaraca? By: brankailic Date: Oktobar 28, 2013, 14:46:14
moze se bez svega a kamoli bez muskaraca cheesy