samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Majka 14-oro dece: Mrzim svoju decu! By: [Glasnik] Date: Jul 01, 2011, 17:01:10

Majka 14-oro dece: Mrzim svoju decu!

– Gade mi se moja deca! Da ih bar nisam ni rodila! – kaže za InTouch magazin Amerikanka Nadia Suleman (35) koja je postala poznata nakon što je 2009. rodila osmorke začete veštačkom oplodnjom. Pored njih ona ima još šestoro starije dece. – Mrzim bebe, gade mi se! Starijih šest su životinje, sve više izmiču kontroli jer nemam vremena da ih dovedem u red i vaspitam kako treba – kaže Nadia.Osim što joj nedostaje vremena za svih 14-oro dece, nedostaje joj vremena i za sebe.- Jedini način da se nosim sa takvim načinom života jeste da se zatvorim u kupatilo i plačem. Nekad tamo sedim satima, čak jedem ručak na podu u toaletu, samo da dobijem malo mira i tišine – kaže Nadia i dodaje da nije očekivala da će život sa toliko dece biti baš ovako težak. – Očigledno je da ih volim. No, sada iz ove perspektive, sve bih dala da ih nisam ni rodila – zaključuje Nadia. Kako je u jako lošoj finansijkoj situaciji, nema ni novca da prehrani svu decu, prijavila se u rijaliti šou 'Celebridate' u kojem se poznatima traže partneri. Nadia tvrdi da do sada nije izlazila na sastanke, da je duže vreme u celibatu, ali je potpuno sigurna „da će se muškarci sjatiti oko nje“.- Od malena sam svesna da me muškarci žele i najteže je bilo držati ih podalje – kaže Nadia, a prenosi Australia News.

Izvor: http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html%3A336230-Majka-14-oro-dece-Mrzim-svoju-decu