samo-opusteno Serije
Pages: 123
Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: TanjicA Date: Oktobar 22, 2009, 23:19:44
Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva)
Download ovde:
http://www.samo-opusteno.info/forum/filmovi-47/aquiaqui-no-hay-quien-viva-(2003)/

Svakog radnog dana u 17:00, b92
Repriza u 00:15

Na prvom je spratu ljubav u cvatu, a pored njih dve babe u ratu.

Na drugom spratu imamo samohranog tatu, i porodicu, gde se ne zna ko nosi kravatu. Na trećem spratu, Alisija jede samo salatu i traži muškarca koji pliva u zlatu, a ne kao Lucija večitog zamlatu, dok Belen samo želi redovnu platu...

’Moje drage komšije’ je komedija, koja govori o životu grupe komšija i problemima, koje imaju da se slože o svakodnevnim pitanjima.

Izuzetno duhovit scenario u dobro poznatom španskom duhu, prikazuje uobičajene životne probleme na jedan sasvim originalan, a opet realističan i zabavan način.

Zgrada ima tri sprata, a na svakom spratu su po dva stana, u kojima žive na prvi pogled sasvim obični, a zapravo veoma živopisni junaci. U prizemlju je mladi domar Emilio, koji je nasledio posao od svog oca i nema nikakvih drugih ambicija u životu, a tu je i video-klub u kome radi dvadesetpetogodišnji Pako, koji sanja da postane filmski režiser.

Na prvom spratu su dve sestre od preko 65 godina, vesela i brbljiva Visenta i cinična i sarkastična Marisa, kao i mladi i uspešni Fernando i Mauri, koji su u prilično turbulentnoj gej vezi.

Iznad njih je četvoročlana porodica, koja ima puno problema u međuljudskim odnosima, a u stanu pored samohrani otac Armando, koji je u stalnom sukobu sa majkom i sinom.

Konačno, na poslednjem spratu su mladi par Lucija i Roberto, koji su tek počeli da žive zajedno i prolaze kroz težak period odvajanja od roditelja, kao i dve tridesetogodišnje drugarice, zavodnica Alisija i zajedljiva i opsesivna Belen.

Od kada su krenuli sa prikazivanjem ’Moje drage komšije’ su brzo postale najgledanija igrana serija u Španiji.

Televizija B92 prikazaće svih 90 epizoda serije u trajanju od po 60 minuta.

Aquí no hay quien viva
Žanr: komedija
http://www.imdb.com/title/tt0381733/http://www.imdb.com/title/tt0381733/

izvor: b92

Uloge: Malena Alterio, Marivi Bilbao, Jose Luis Gi; Autori: Injaki Aristimunjo i Alberto Kabaljero
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: DaRkOoO Date: Oktobar 25, 2009, 00:03:15
eeeeee, pa ovo ja gledam svako veche na b92..Uhvatio sam jednom na B92, gledao, i sad gledam chesto..
Bash je extra serija, nisam ni znao kako se zove..
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: zee-unit Date: Oktobar 28, 2009, 16:48:15
serija je stvarno super :):):) jel ima neko titl srpski, hrvatski, koji god. unapred hvala
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: Angelic_Disgrace Date: Novembar 01, 2009, 14:14:38
i ja sam jednom uhvatila,serija je haos :D
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: necax Date: Novembar 07, 2009, 23:19:57
serija je haos
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: urkepz Date: Novembar 12, 2009, 20:33:33
Serija me je zaista odusevila vedrinom glumaca koji su fenomenalni,a i gledajuci je poceo sam da prepoznajem moj komsiluk. :khm
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: njanja85 Date: Novembar 19, 2009, 01:30:21
hvala :ok
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: Bojan2522 Date: Novembar 23, 2009, 23:54:34
dobra serija

Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: MarkoKg Date: Novembar 24, 2009, 21:50:14
Televizija B92 privremeno je prekinula emitovanje serije Moje drage komšije

Televizija B92, usled izmena u šemi, bila je prinuđena da prekine emitovanje serije. Serija će se nastaviti na našem programu od Nove godine. Izvinjavamo se svim gledaocima na ovome, i nadamo se da ćete nas razumeti.
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: DaRkOoO Date: Novembar 25, 2009, 11:36:07
Slepci retardirani.Kad je serija bila u najvecem jeku, oni prekinu emitovanje.Jedni kazu da se serija nece emitovati chak ni posle nove godine, drugi kazu da ce mozda i ranije poceti sa emitovanjem zbog velikog interesovanja..
A bash je kul bila serija, i termin odlichan za opushtanje posle dugog dana.. ;/
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: MarkoKg Date: Novembar 25, 2009, 18:16:29
Slepci retardirani.Kad je serija bila u najvecem jeku, oni prekinu emitovanje.Jedni kazu da se serija nece emitovati chak ni posle nove godine, drugi kazu da ce mozda i ranije poceti sa emitovanjem zbog velikog interesovanja..
A bash je kul bila serija, i termin odlichan za opushtanje posle dugog dana.. ;/
Biće od nove godine čim tako piše na zvaničnom sajtu.
Kada bude pisalo drugačije, onda je vreme za diskusije, sada je tako kako je.
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: krag Date: Februar 25, 2010, 16:41:38
Da ne zna neko slucajno gde moze da se nadje prevod?
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: DaRkOoO Date: Februar 26, 2010, 15:46:11
Da ne zna neko slucajno gde moze da se nadje prevod?
Nema prevoda.. :)
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: markosimic Date: Mart 29, 2010, 17:58:46
serija je super
Re: Moje drage komšije (Aquí no hay quien viva) By: bracoch Date: April 12, 2010, 08:10:32
A prevod?