samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Borha: Možemo do titule By: [Glasnik] Date: April 25, 2011, 01:10:28

Borha: Možemo do titule

MALO levo, pa desno, pa opet levo. Robert Prosinečki je šetao Kristijana Borhu sa jedne na drugu stranu u 140. večitom derbiju, a Kolumbijac nije bio u prilici da se iskupi za promašene zicere u prethodnim okršajima sa Partizanom.- Nisam počeo na svojoj poziciji, što se odrazilo na igru, ali ja sam tu da izvršavam naredbe trenera. Posle povrede Evandra, koja je odredila dalji tok utakmice, Robi je bio primoran da odustane od početne zamisli i vrati me na desno krilo. Bila je to jedna tvrda utakmica sa dosta šansi. Nažalost, naš rival ih je opet iskoristio, a mi nismo – istakao je Kristijano Borha.Za sjajnog Kolumbijca, šampionska trka još nije gotova.- Naravno da i dalje možemo da osvojimo titulu. Partizan je imao i pet bodova prednosti, pa smo uspeli to da nadoknadimo. Sada je razlika samo tri boda i nema govora o predaji kad ima da se igra još šest kola. Voleo bih da navijači nastave da nas bodre u velikom broju uprkos ovom porazu. Baš su nam nedostajali na „el klasiku“ – oteo se uzdah Borhi.KALUĐEROVIĆ: NAJTEŽI PORAZ U KARIJERIKO zna kako bi se završio derbi da je Kaluđerović u prvom delu realizovao stopostotnu šansu.- Ovo mi je najteži poraz u karijeri. Imali smo veliku nadu, u prvom delu smo igrali dobro, a u nastavku kao da je izašla na teren neka druga ekipa. Ne znam zaista šta nam se dogodilo. Sada više ništa nije do nas. Moraćemo da probamo sve da dobijemo do kraja, mada ne možemo da utičemo na druge rezultate. Moramo da se dignemo – teško je pronalazio reči Kaluđerović.

Izvor: Novosti.