samo-opusteno Serije
Pages: 1234
Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Februar 26, 2008, 23:34:26
Шта мислите о њима?
Re: Шпанске серије By: Lili Date: Februar 27, 2008, 08:40:22
ne mislim o njima.. trudim se da sto manje mislim o svemu sto najblaze receno ispira mozak.. i truje isti.. :p
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Februar 27, 2008, 14:27:36
До пре две године сам ја гледао то редовно, милионе сам одгледао, и гледао сам гледао док нисам приметио да се све сведа на исто, али буквално на исто, знам унапред шта ће се десити.
Re: Шпанске серије By: Lili Date: Februar 27, 2008, 21:51:24
pa mogao si i manje odgledati da bi to shvatio..
bajdvej, ja sam mislila da spanske serije kod nas gledaju samo iskompleksirane i neodrasle klinke i zaludne babe, tetke, strine etc. al' izgleda da sam se presla.. x)
njah.. :/
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Februar 27, 2008, 22:01:55
 :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :haha :haha :haha :haha прешла си се, за летњи распуст сам кад год треба да почне серија одлизао код другарице комшинице, и ја и она смо са њеном бабом гледали серије, а њена баба кад почне да се губи, буквално да плаче. . .

Нема везе шпанске серије су ми оставиле лепе успомене.
Re: Шпанске серије By: NiKooLaa Date: Februar 28, 2008, 18:03:45
ma to je smor...
mada sada gledam seranowe koji nisu nalik ostalima....
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Februar 28, 2008, 19:33:22
Ма није смор, не гледам више, али није смор.
Re: Шпанске серије By: NiKooLaa Date: Mart 01, 2008, 09:57:11
Najjache da nie...
obawezno se ne zna ko je chije dete, neko mora da ocorawi,i na kraju zloca poludi i taj corav dobije bitku...
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Mart 01, 2008, 11:54:29
Или прво она неће са њим, па он са њом, па она са њим, и на крају се срећно заврши, а злоћа иде у лудницу и затвор. Јао боже како ми је жао тих серија.
Re: Шпанске серије By: Lili Date: Mart 01, 2008, 16:30:04
e, ljudi, mislim da ste malo pobrkali lonchitje... ono o cemu mi ovde pricamo jesu latinoamericke ili konkretno, meksicke tv-sapunice... verovatno iz neznanja su ih ljudi nazvali 'spanskim serijama' zbog spanskog govornog podrucja... ali te serije nemaju veze sa Spanijom.. pa se zato danas i neke kvalitetne serije spanske produkcije nazivaju 'spanskim serijama' (misleci na te tv-sapunice) i tretiraju kao trecerazredne bljuvotine..
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Mart 01, 2008, 19:49:44
Без обзира, ме ћемо то и даље звати шпанским серијама.
Re: Шпанске серије By: NiKooLaa Date: Mart 01, 2008, 20:11:19
pa uprawu si...
latinoamerichke...
whatewer...
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Mart 01, 2008, 21:04:44
Citat
bajdvej, ja sam mislila da spanske serije kod nas gledaju samo iskompleksirane i neodrasle klinke i zaludne babe, tetke, strine etc. al' izgleda da sam se presla.. x)
njah..

Овде је рекла шпанске серије, а ово доле је написала кад је чула како се другачије зову, и још каже да смо ми побркали лончиће, а да она није,
Сад као она хоће да се прави паметна 
Re: Шпанске серије By: Lili Date: Mart 02, 2008, 21:29:29
Citat
njah..

Овде је рекла шпанске серије, а ово доле је написала кад је чула како се другачије зову, и још каже да смо ми побркали лончиће, а да она није,
Сад као она хоће да се прави паметна 

:lol :lol :lol :lol da, ja sam eto, bas juce to cula, pa sad hocu da se pravim pametna.. nesto protiv?
Re: Шпанске серије By: Knez Danilo II Date: Mart 02, 2008, 22:05:13
Не, немој да схватиш погрешно, али морао сам да искористим новог смајлића, па ми је требао мој предходни коментар јер се уз њега слаже.