samo-opusteno Serije
Pages: 1234
Los hombres de Paco / Pakov Svet By: NiKooLaa Date: Septembar 28, 2009, 10:17:50
Naslednici „Seranovih“ na Studiju B

Televizija Studio B danas započinje sa emitovanjem jesenje programske šeme. Direktor ove televizije Aleksandar Timofejev, misli da će posebnu pažnju gledalaca privući dugonajavljivana serija „Pakov svet”.

- Ovo je zapravo „naslednica” više nego popularne serije „Porodica Serano”, a gledaoci će već od sutra imati prilike da uživaju u avanturama policijskog inspektora Paka. Zaplet nastaje kada on sa svoja dva policajca svraća u banku upravo u momentu kada se dešava pljačka. Pošto se nisu snašli, niti shvatili šta se dešava, lopovi su pobegli sa plenom, a posle tog incidenta trojica trapavih policajaca su premešteni na rad u najgorem kvartu gradu, gde im je šef Pakov tast - komesar Don Lorenco. Serija će se premijerno emitovati od utorka do petka u terminu od 23.35 sati - kaže Timofejev i dodaje da će posle letnje pauze gledaoci Studija B ponovo moći da prate emisije: „Intervju gledalaca”, „U susret” i „Direktno”, „Problem”, „Još uvek budni” (sa Ivon), „Beograd noću”, „Moj Beograd”, „Živeti sa...”
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: DaRkOoO Date: Septembar 28, 2009, 11:07:27
Ma kakvi naslednici, Seranovi su Seranovi..=)
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: SchoolGirl Date: Oktobar 15, 2009, 21:25:46
Ma kakvi naslednici, Seranovi su Seranovi..=)
jeste jeste
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: zee-unit Date: Oktobar 28, 2009, 16:50:20
...i to jedno 3 padanja na pod od smeha .... ;)
a i smaraju oni sitni panduri u stanici sto vade bubrege mrtvacima...
daleko su ovi od seranovih ;)

Edit by DaRkOoO: 3 posta spojena u jedan.
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: Srlenzio Date: Oktobar 28, 2009, 21:31:19
Nista ne moze serranove da naslijedi ....sem nova sezona :D
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: blabla111 Date: Decembar 04, 2009, 01:54:27
seranovi su najbolji, ali nije los ni pakov svet
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: helga Date: Mart 14, 2010, 16:03:01
Da li neko zna hoće li se ipak nastaviti snimanje  Seranovih?
Re: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: DaRkOoO Date: Mart 14, 2010, 20:42:55
Jok..Odavno je prekinuto snimanje, serija je završena..
Nadam se da će emitovati opet na Studio B..
Elem, nije loša ni ''Pakov Svet'', dobra je serija..Jes' da su Seranovi bolji, ali nisu ni ovi loši..
Odg: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: seranoviusrcu Date: Avgust 03, 2010, 19:27:36
ja prodajem seranove...ako ima zainteresovanih neka ostave ovde poruke....moze i pojedinacno da se uzimaju ipizode...sve je stvar dogovora isto tako i za dostavu
Odg: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: Makili13 Date: Decembar 25, 2010, 21:17:42
Meni hitno trebaju sve epizode Pakovog sveta sa prevodom!!! wub
Odg: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: smudjos Date: Januar 02, 2011, 22:17:07
fenomenalni su.Jedina serija koja me i nasmeje irasplace....Obozavam ih.... kissssss
Odg: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: galileo Date: Januar 05, 2011, 15:22:41
bolji je pakov svet od seranovih, ali i seranovi nisu losi :ok
Odg: Naslednici „Seranovih“ na Studiju B By: Margita013 Date: Januar 25, 2011, 10:41:53
obe serije su strava :) :ok
Odg: Los hombres de Paco / Pakov Svet By: DaRkOoO Date: Mart 24, 2011, 00:27:46
mhm.
Povlačim reči iz svog prvog posta.
Defitivno jedna od najboljih serija koje sam gledao u životu, ako ne i najbolja.
Zaista, iz epizodu u epizodu, sve me više oduševljavaju.
Ne propuštam ni jednu jedinu epizodu!
Nije ovo samo obična komedija.Ima svega.

Odg: Los hombres de Paco / Pakov Svet By: MarkoKg Date: Mart 24, 2011, 01:40:11
Ja ovo nisam gledao, daje se sad negde?