samo-opusteno Support Centar :: PC Klinika
Pages: 1
Mozilla Firefox sporije otvara!! By: Branko. Date: Februar 25, 2011, 18:11:54
Poslije nepuna 2 mjeseca od instalacije primjećujem da se poslije podizanja sistema puno sporije pokreće.U početku je sve bilo OK.Pitanje za znalce,je li "prepunjena" ili zeza OS.
Unaprijed zahvalan
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: DaRkOoO Date: Februar 25, 2011, 18:49:49
Zavisi.
Sporije otvara i kod mene, ali to je sve okej, sve dok je ispod nekih desetak sekundi.
Možeš probati da isprazniš cache/cookies/history.
Klikni na Tools pa na Clear Recent History.Čekiraj sve osim Active logins i klikni Clear Now.
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: vdavor Date: Septembar 28, 2011, 09:26:21
uzmi neki program tipa TuneUp 2011 i ocisti sistem za pocetak
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: acavg Date: Oktobar 15, 2011, 16:52:37
Nije nista novo i kod mene zabada i sporo otvara
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: DaRkOoO Date: Oktobar 18, 2011, 00:15:12
U ovim novijim verzijama malo su poboljsali performanse, sad je nesto brze nego ranije.
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: kablovski Date: Novembar 17, 2011, 21:39:30
Najčešći problem kod Firefoxa su ADD-ons dodaci koji su instalirani, kao i neki plug in-ovi, u sam pretraživač. Proverite koji su vam dodaci nepotrebni i deinstalirajte ih ili samo stavite opciju "Disable". Naravno kad je u pitanju auto update, ponekad vam nije neophodno da instalirate novu verziju pretraživača, a to opet zavisi od vas.
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: DaRkOoO Date: Novembar 18, 2011, 23:24:51
Nope, nema to veze.Ukoliko sami nisu instalirali 10+ addona, nece to praviti problem.
Samo pokretanje je brze sada nego na 3.6.x verzijama, medjutim, ne vidim nikakvo poboljsanje RAM memoriji koju ffox jede.
Trenutno, 470mb mi jede.
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: extrem2000 Date: April 07, 2012, 01:25:53
http://ccleaner.en.softonic.com/
Odg: Mozilla Firefox sporije otvara!! By: Gardiom Tech Date: April 07, 2012, 11:06:01
Znaci ja svima toplo preporucujem da sa Mozille Firefoxa predju na Google Chrome...Necete imati nikakvih problema...Plus Google Chrome se sam updejtuje.