samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Farmerska ljubav: Aleksandra maznula Jeleninog bivseg decka By: [Vesti] Date: Januar 04, 2011, 23:02:36
Farmerska ljubav: Aleksandra maznula Jeleninog bivseg decka

Voditeljka „Farme" otpocela pre mesec dana vezu sa biznismenom Aleksandrom Sasom Svrakom, sa kojim se pre ulaska u popularni rijaliti zabavljala atraktivna manekenka Aleksandra Jeftanovic otpocela je novu ljubavnu vezu sa beogradskim biznismenom Aleksandrom Sasom Svrakom, inace bivsim deckom manekenke i dojucerasnje farmerke Jelene Stozinic! Kako Press saznaje, atraktivna voditeljka TV Pinka i rijalitija „Farma" od razvoda sa rukometasem Ognjenom Kajganicem nije bila ovoliko zaljubljena, a u prilog tome govori i podatak da se ona i Aleksandar bukvalno ne razdvajaju.- Aleksandar i Jelena su neposredno pred njen ulazak u rijaliti raskinuli buduci da se on nije slagao sa njenom odlukom da se pojavi na 'Farmi'. Ubrzo zatim, preko zajednickih prijatelja upoznao je Aleksandru i sa njom zapoceo druzenje, koje je pre mesec dana preraslo u vezu! Njih dvoje su bukvalno svaki dan zajedno i on je najveci krivac sto Aleksandra u poslednje vreme sija od zadovoljstva! Oni su svoju vezu u pocetku skrivali, medjutim sada su poceli da izlaze zajedno po poznatim prestonickim restoranima i klubovima. Sasa je iz jako dobre porodice i ima privatnu firmu koja se bavi asfaltiranjem. Koliko znam, njih dvoje je trebalo da otputuju na kraci odmor u Spaniju - naveo je sagovornik Pressa koji je insistirao na anonimnosti.Redakcija Pressa juce je pokusala da dobije Aleksandru Jeftanovic, medjutim njen broj je bio nedostupan, ali je zato Jelena Stozinic potvrdila da je njen bivsi u vezi sa zgodnom voditeljkom.- Nasa veza se zavrsila neposredno pre mog ulaska u rijaliti. Cula sam da je u vezi sa Aleksandrom, ali to me ne dotice, ja im zelim sve najbolje. Bilo je lepo dok je trajalo, a sada moze da me zameni sa bilo kojom jer mi to nije vazno. Kada sam izasla sa „Farme", sa Aleksandrom sam se cula nekoliko puta, ali buduci da se nikakva hemija izmedju nas nije ponovila, svako je nastavio svojim putem. On mi je pozeleo mnogo uspeha u buducoj karijeri i na tome se zavrsio nas razgovor - porucila je Stozinicka.

Procitaj nastavak vesti...