samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Svaka cast! SEKA pomaze Kraljevu By: [Vesti] Date: Novembar 08, 2010, 23:04:01
Svaka cast! SEKA pomaze Kraljevu

Folk diva danas ce donirati dva kamiona crepa i jedan flasirane vode porodicama cije su kuce porusene u zemljotresu Svetlana Aleksic posetice danas sa svojim humanitarnim fondom „Deci sa ljubavlju" porodice cije su kuce najvise stradale u teskom zemljotresu koji je 1. oktobra pogodio Kraljevo! Folk diva je pored toga juce uputila javni apel svojim kolegama da organizuju veliki koncert u „Beogradskoj areni" i da sav prihod od prodatih karata bude predat ugrozenim Kraljevcanima.- Danas cu posetiti Kraljevo i nekoliko najugrozenijih porodica. Donirala sam dva velika kamiona sa crepom, jer im je to sada najpotrebnije, kao i jedan kamion sa flasiranom vodom! Takodje cu se oko podneva susresti sa gradonacelnikom Kraljeva. Reagovala sam cim sam mogla, jer svoj fond dotiram iskljucivo sama, a ljude koji su doziveli tragediju da izgube krov nad glavom ne treba sazaljevati, vec im sto pre pomoci - porucila je Seka.Aleksiceva, koja vec nekoliko godina humanitarnim koncertima pomaze bolesnoj deci i onoj koja su bez roditelja, rekla je za Press da je voljna da sa svojim kolegama organizuje veliki koncert u „Areni".- Svima je vec jasno koliko sam uradila humanitarnih akcija i pre osnivanja mog fonda. Mnogo puta smo svi mogli da procitamo kako pojedine moje kolege najavljuju bavljenje humanitarnim radom, obecavaju manjini ili vecini „bolje sutra" ili neku vrstu pomoci, ali nazalost od toga ispadne veliko „nista". Takodje, znam da ima mojih kolega koji se zaista na jedan fin i iskren nacin bave humanitarnim radom! Kada sam osnovala fond, razni nitkovi su poceli da pricaju da to radim samo zbog popularnosti! E njima porucujem: radite i vi to zbog popularnosti, evo idealne prilike da se dokazete i pokazete koliko ste mocni! Zato javno pozivam sve kolege da organizujemo humanitarni koncert za pomoc ljudima iz Kraljeva! Pozivam „Beogradsku arenu" da nam ustupi dan za organizovanje koncerta bez nadoknade! Nasa zemlja ima toliko zvezda i da se svi skupimo uz simbolicnu cenu karte sigurna sam da mozemo pomoci tim unesrecenim ljudima - rekla je Seka za Press.

Procitaj nastavak vesti...