samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Mamic o Eduardu By: [Vesti] Date: Novembar 08, 2010, 14:10:08
Mamic o Eduardu

Taj je mali balavac mene i moju porodicu bezocno pljackao. Dao sam mu negde oko milion evra svog privatnog novca i pomoci koja se ne moze meriti novcem, rekao je predsednik Dinama, Zdravko Mamic o bivsem igracu "modrih" Eduardu da Silvi. Popularni Maminjo najavio da ce zbog ovog duga tuziti nekadasnjeg fudbalera svog tima. Kada se predsednik Dinama Zdravko Mamic obraca medijima, niko nije ravnodusan. Popularni Maminjo je znao mnogo puta da sokira hrvatsku javnost sokantnim javnim nastupima, u kojima se nije libio ni da opsuje ni da zestoko izvredja ljude koji su mu se zamerili.Zbog toga su svi sa nestrpljenjem cekali Mamicev intervju za televiziju TV1, u kojem je funkcioner "modrih" otvorio dusu.Ono sto je sve interesovalo je deo u kojem Mamic govori o odnosu sa bivsim fudbalerom Dinama, Eduardom da Silvom, kojoeg je optuzio da mu duguje milion evra."Taj je mali balavac mene i moju porodicu bezocno pljackao", rekao je Mamic za Da Silvu, pa opisao za sta je tom fudbaleru sve davao novac. On je rekao da je brazilskog fudbalera zatekao povredjenog u hotelskoj sobi, u kojoj nije imao higijenskih uslova za zivot, kao i da mu je platio operacije na najskupljim evropskim klinikama."Postao je igrac zahvaljujuci svom talentu i mojoj pomoci oko njega. Pre nego sto je otisao u Arsenal, ja sam ga izvukao i isplatio njegovog menadzera 300 hiljada dolara koji je imao pravo na 25 posto svih prihoda Eduarda da Silve. Dao sam mu 300 hiljada evra da majci kupi stan u Rio de Zeneiru. Dao sam mu 200 hiljada evra da otplati svoj kredit za stan u Bukovackoj. Dva puta sam mu privatno dao po sto hiljada evra. Znaci, negde oko milion evra sam mu dao svog privatnog novca i pomoci koja se ne moze meriti novcem", rekao je Mamic.On je rekao da je epilog svega da je Dinamo od transfera Eduarda u Arsenal dobio 15 miliona evra, da je igrac dobio osam miliona, ali da njemu novaca nije vracen."Niti je meni vracen milion evra niti sam dobio od tih prihoda lipu. Sve ove godine sam cutao. Dece mi moje, nikad od ni jednog transfera nisam dobio ni lipu", istakao je popularni Maminjo.On je rekao da za sav novac koji je dao Eduardu postoji sluzbena dokumentacija, i potvrdio da ce tuziti svog bivseg fudbalera sudu.

Procitaj nastavak vesti...