samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Osgovor stigao na Bosfor By: [Vesti] Date: Novembar 08, 2010, 13:55:08
Osgovor stigao na Bosfor

Alan Ajverson stigao u Istanbul, gde ce u naredne dve sezone igrati za Besiktas. Cena - cetiri miliona dolara. "Odgovor" najveca NBA zvezda koja je ikada zaigrala u Evropi. "Impresioniran sam", rekao po dolasku u Istanbul. Turska kosarka dobila je jos jednu veliku zvezdu, posto je u Istanbul, posle kraceg odgadjanja, stigao veliki Alan Ajverson, dva puta najbolji strelac NBA lige i novi clan Besiktasa, koji ce uskoro igrati protiv Hemofarma."Impresioniran sam onim sto sam video. Nacin na koji sam primljen odmah je stvorio dobar osecaj i drago mi je sto sam dosao... Dosao sam da igram kosarku i nadam se da ce ljudi dolaziti da me gledaju", rekao je Ajverson po dolasku u Istanbul.Ajverson je pristao na dvogodisnji ugovor sa Besiktasem za cetiri miliona dolara, posto pre toga nije uspeo da pronadje angazman u NBA. Ucesnik 11 "Ol star" meceva i bivsi prvi strelac NBA najzvucnije je pojacanje u Turskoj u ovom prelaznom roku. Ocekuje se da ce 35-godisnji bek debitovati za novi klub 13. novembra, kada Besiktas docekuje Ojak. Njegov novi klub nije osvojio titulu od 1975. godine.

Procitaj nastavak vesti...