samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Runi potvrdio odlazak By: [Vesti] Date: Oktobar 20, 2010, 21:03:52
Runi potvrdio odlazak

Nisu mi dali uveravanja da imam buducnost u ekipi, i nisam hteo da potpisem novi ugovor, rekao je Vejn Runi, potvrdivsi nagadjanja da ce uskoro napustiti Mancester junajted. Napadac "djavola" rekao da i pored nesproazuma i dalje gaji veliko postovanje prema menadzeru Aleksu Fergusonu. Ako je i postojala nada da bi Vejn Runi mogao da ostane u Mencester junajtedu, ona je danas pala u vodu. U izjavi za britanske medije, napadac "djavola" potvrdio je da zeli da napusti Old traford.Kao razlog napustanja Mancestera, Runi navodi da od kluba nije dobio uveravanja da ce imati buducnost u ekipi."Sastao sam se sa izvrsnim direktorom Dejvidom Gilom prosle nedelje, i on mi nije dao uveravanja da imam buducnost u ekipi. Ja sam mu onda rekao da necu da potpisem novi ugovor", rekao je Runi.Iako se nagadjalo da je glavni razlog odlaska iz Junajteda sukob sa menadzerom ekipe, Aleksom Fergusonom, Runi je opovrgao te tvrdnje, naglasivsi da ima i dalje veliko postovanje prema skotskom strucnjaku koga."I pored nasih nesporazuma ja puno dugujem Sir Aleksu Fergusonu. On je sjajan menadzer i mentor, koji mi je pomogao i podrzavao me od kada sam kao 18-godisnjak dosao iz Evertona. Nadam se da ce, za dobro Mancester junajteda, on zauvek ostati na klupi ekipe, jer covek je genije", rekao je Runi.Napadac Junajteda je priznao da je iznenadjen jucerasnjom izjavom Fergusona, u kojem je skotski pozvao Runija da bez obzira na odluku postuje klub."Zanimalo me je da cujem sta je Sir Aleks imao da kaze juce, i priznajem da me je iznenadio. Ja imam apsolutno postovanje prema Mancester junajtedu. Kako bi mogao da nepostujem klub sa takvom istorijom, u kojoj sam u poslednjih sest godina i ja ucestvovao", zapitao se Runi.Dakle odlazak Runija je izvesan, jedino stvar o kojoj ce mediji i dalje nagadjati je koja je sledeca destinacija ovog sjajnog napadaca.

Procitaj nastavak vesti...