samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Glumci bi da budu vece zvezde od Andje By: [Vesti] Date: Oktobar 12, 2010, 23:04:55
Glumci bi da budu vece zvezde od Andje

Sarajevski glumac Fedja Stukan, koji igra u rediteljskom prvencu Andjeline Dzoli, tvrdi da na snimanju u Budimpesti ima onih koji pokusavaju da budu vece zvezde od holivudske dive! - Neki pokusavaju da budu najvece zvezde na setu, ali pored Andjeline - to je smesno! - rekao je Stukan za „Dnevni avaz" i dodao da se nakon snimanja druzi sa kolegama iz Bosne i Srbije:- Jedna ekipica smo Branko Djuric, Nikola Djuricko i ja. Cesto imamo zajednicke scene, a i prikolice su nam jedna do druge.Glumac kaze da je odusevljen kako Andjelina snima svoj film u Budimpesti.- Andjelina je divna osoba i dobar reziser. Ima vremena za glumce i to joj je na prvom mestu. Meni je dala potpuno odresene ruke da od svog lika napravim ono sto mislim da treba i do sada nam se misljenje ni u jednom trenu nije razislo. Veoma je zadovoljna onim sto sam do sada ponudio i sad zajedno raspisujemo moj lik, dodajemo nove scene. Ona je jedna potpuno normalna osoba koja je u zivotu imala mnogo slicnih problema kao i ja. Uz to je, kao i ja, padobranac, tako da se veoma dobro razumemo - rekao je Stukan.Inace, Rade Serbedzija je privremeno napustio snimanje filma, zato sto mu se 97-godisnji otac tesko razboleo.

Procitaj nastavak vesti...