samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Ana Kokic: Necu u rijaliti By: [Vesti] Date: Oktobar 12, 2010, 23:03:53
Ana Kokic: Necu u rijaliti

Seksepilna Ana Kokic najavljuje novi album i veruje da nikada nece biti izbacena iz „Granda" - Ne plasim se za svoje mesto u „Grandu" zato sto vodim racuna o ponasanju. Normalno je da Sasa Popovic pravi selekciju pevaca, jer pojedini ne zasluzuju da budu tu gde jesu. Popovic je gazda i moze da radi sa svojom produkcijom sta hoce - kaze Ana za Press.Majka dve devojcice tvrdi da je uspela da zavrsi album zahvaljujuci nesebicnoj podrsci supruga, vaterpoliste Nikole Radjena.- Oko dece dosta mi pomazu i bake i deke i, naravno, bebisiterka. Medjutim, da nemam nesebicnu podrsku supruga, nista ne bih uspela - kaze pevacica, koja je priznala da strastveno navija za svog supruga i da ponekad kad reprezentacija Srbije gubi, popije lek za smirenje.Pevacica je u kratkom vremenskom roku dobila dvoje dece, sto je ostavilo traga na njenoj liniji. Zato zeli da je pred novi album dovede do savrsenstva.- Opet sam pocela da jedem kao svinja! Od sutra sam na dijeti - porucila je Ana.Kokiceva je sigurna u uspeh novih pesama, ali smatra da je rano najavljivati velike koncerte.- Duet sa Sasom Kaporom je naisao na dobar prijem kod publike i, ako se po jutru dan poznaje, ovaj album ce biti odlican. O velikom beogradskom koncertu jos ne razmisljam, vise sam za klupsku varijantu. Uzelela sam se pevanja, tako da nastupam u nekoliko prestonickih klubova. Karijeru sam zapocela u klubovima i ne smeta mi da i dalje tamo pevam - kaze Ana.

Procitaj nastavak vesti...