samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Majka ubila cetvoromesecnu bebu! By: [Vesti] Date: Septembar 10, 2010, 04:33:49
Majka ubila cetvoromesecnu bebu!

Natasa K. (19) iz Djurdjeva kod Novog Sada uhapsena je juce zbog sumnje da je ubila svoju cetvoromesecnu cerku! Ona se tereti da je 21. avgusta bacila bebu na krevetac, ona se odbila od duseka, udarila glavom u zid i zadobila teske povrede Devojcica je preminula 6. septembra, a prema nezvanicnim informacijama, ovo nije prvi put da je Natasa K. maltretirala svoje dete.Kako saznajemo, ona je ovaj stravican zlocin izvrsila jer ju je iznerviralo to sto je beba - stalno plakala!- Bacila je dete na krevetac, ono se odbilo od duseka i svom silinom udarilo glavom u zid. Kada je videla sta je uradila, Natasa K. je bebu odvela u Dom zdravlja u Zablju, odakle je hitno prebacena u novosadsku bolnicu. Tamo su joj konstatovani fraktura lobanje i nagnjecenje mozga. Nazalost, devojcica nije prezivela povrede - kaze izvor blizak istrazi.On navodi i da je Natasa K. za cetiri meseca u vise navrata maltretirala bebu, jer nije mogla da podnese majcinske obaveze.- Da je devojcica fizicki maltretirana dokazuje i to sto je Natasa u vise navrata vodila dete u Dom zdravlja u Zablju, kao i u decju bolnicu u Novom Sadu. Tada su bebi takodje konstatovane odredjene povrede, ali ne drasticne kao ove koje su na kraju dovele do smrti - kaze Pressov sagovornik.Zlocin je, kako saznajemo, otkriven tek posto se po Djurdjevu prosirila prica da je Natasa K. „nesto uradila sa detetom".- Tako je prica i dosla do policije, koja je odmah reagovala i privela Natasu na informativni razgovor. Ona je na saslusanju u policiji priznala i do detalja opisala zlocin. Rekla je da je devojcica tog dana mnogo plakala i da ona to nije mogla da podnese. U napadu besa dete je bacila u krevetac, a ono je glavom udarilo u zid - kaze nas izvor.Natasa je zivela u vanbracnoj zajednici sa Darkom C. (25), ocem ubijene devojcice, koji ima i sina iz prvog braka. On zaradjuje za zivot vozeci kamion i najverovatnije nema nikakve veze sa ubistvom.- Sokiran sam, ne znam sta da kazem. Ceo dan sam bio na putu i nisam znao sta se desava. Pokusao sam da saznam od nje gde je cerka i sta je uradila. Pricala je da su joj se izvrnula kolica i da se tako malena povredila. Cak je i plakala kada smo isli u bolnicu. Ako je Natasa to uradila, treba da ide u zatvor i vise nikada da ne izadje - rekao nam je Darko, koji je dodao da je Natasa ponovo trudna.Stanovnici Djurdjeva kazu da su primetili da se nesto cudno dogadja sa Natasom.- Stalno je isla u bolnicu i nismo je vidjali sa detetom. Negde sam cula pricu da Natasa strasno tesko podnosi majcinstvo. Cak su mi neke komsije rekle da cuju bebu koja stalno place. Strasno je ovo sto se dogodilo i zaista ne znam kako covek moze da ubije dete - kaze jedna od mestanki, koja je zelela da ostane anonimna.

Procitaj nastavak vesti...