samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Bred vara Andjelinu sa stjuardesom? By: [Vesti] Date: Septembar 10, 2010, 04:30:32
Bred vara Andjelinu sa stjuardesom?

Bred Pit vara Andjelinu Dzoli sa stjuardesom, tvrde americki tabloidi! Magazin „Star" otkriva da je Bred u vezi sa Francuskinjom Rasin (22), koja radi za jednu privatnu aviokompaniju, ciji su klijenti iskljucivo filmske i muzicke zvezde Na jednom od letova, stjuardesa je upoznala Pita i navodno zapocela romansu sa ocem sestoro dece.- Bred se oseca nebitnim pored Andjeline, a ja sam mu pruzila zadovoljstvo. Rekao mi je da sam bolja u krevetu od nje - rekla je stjuardesa magazinu i dodala da je bila sa jos tri muskarca koja su „prosla kroz Andjelinin krevet".Stjuardesa tvrdi da je Andjelina otisla u Pakistan sama jer je otkrila za njenu i Bredovu aferu! Ove neproverene vesti o Pitovom neverstvu dosle su usred Andjelinine posete pakistanskim porodicama, koje su izgubile domove u poplavi. Slavna glumica, koja ce na jesen na eks-Ju prostorima snimiti svoj film, susrela se i sa pakistanskim premijerom Gilanijem, s kojim se dogovarala kako da pomogne unesrecenim ljudima.

Procitaj nastavak vesti...