samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Dostanic odlucio, sta saznacemo By: [Vesti] Date: Avgust 06, 2010, 02:31:25
Dostanic odlucio, sta saznacemo

Trener Zvezde Ratko Dostanic preuzeo odgovornost za neuspeh u kvalifikacijama za Ligu Evrope, ali nije zeleo da obznani svoje naredne poteze. "Vec sam doneo odluku, ali cu prvo obavestiti upravu kluba o tome". Trener fudbalera Crvene zvezde Ratko Dostanic je doneo odluku da li ce ostati na kormilu "crveno-belih". "Preuzimam odgovornost i prihvatam krivicu za nas neuspeh. Vec sam doneo odluku, ali cu prvo obavestiti upravu kluba o tome", rekao je Dostanic posle utakmice sa Slovanom. Dostanic, koji je od dolaska na mesto trenera Zvezde na ratnoj nozi sa navijacima, rekao je i da su "crveno-beli" sanse za prolaz u naredno kolo kvalifikacija "prokockali" prosle sedmice na Marakani, gde su porazeni 2:1.

"Cestitam Slovanu na ostvarenom uspehu... Zadovoljan sam izdanjem mojih izabranika. Zasluzili su da ostanu na evro-sceni, u Bratislavi smo pokazali da imamo kvalitet. Vise nas od ovog ishoda boli poraz u prvom mecu. Uz to, bolna je i cinjenica da smo u samoj zavrsnici propustili da damo gol koji je mogao da nam omoguci produzetke", zakljucio je Dostanic,

Procitaj nastavak vesti...