samo-opusteno Misterije
Pages: 1
Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: DaRkOoO Date: Januar 14, 2009, 15:02:25

Grupa tinejdžera iz Velike Britanije spremala se za izlazak, a jedan od njih, 17-godišnji Matthew Summers fotografirao ih je mobitelom pre polaska. Kad su pogledali fotografiju, oblio ih je hladan znoj – na slici je bila jedna osoba više, točnije duh deteta koji viri između nogu dviju djevojaka.

Na fotografiji, objavljenoj na The Sunu, se čisto vide oči, nos, usta i kosa sablasnog bića, a jasan je i pomalo namrgođen izraz lica. “Fotografija je zaista zastrašujuća, priče o duhovima uvijek sam smatrao smiješnima. Inače su takve fotografije mutne, ali na ovoj se duh dobro vidi. I moja cura misli da je jako čudna”, ispričao je Matthew.

No, mladi Britanac može odahnuti i opet se smijati na priče o utvarama jer parapsiholog Ciaran O'Keeffe ima logično objašnjenje za spodobu sa slike. “To je sve igra svjetlosti. To se često događa na fotografijama, poput crnih točaka ili pojava nalik oblacima. Na toj fotografiji nema duha, samo efekt pikselizacije u kombinaciji s tamom i svjetlom”, objašnjava O'Keeffe.

Igra svjetlosti, falsifikat ili neshto trece?

Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: BREEZY_BABY Date: Januar 27, 2009, 14:46:09
nishta ne znam za vas, ali ja sam zakljuchio da su danashnje generacije dosta napredne.....

na slici je bila jedna osoba više, točnije duh deteta koji viri između nogu dviju djevojaka.

tek beba a vetj trazhi neshto devojkama izmedju nogu...
Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: [NFC]Meda88 Date: Mart 28, 2009, 22:38:42
...duh sexoman....:D :D :D
Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: provlacic Date: Maj 15, 2009, 20:41:16
gde mogu da vidim sliku
Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: NiKooLaa Date: Maj 15, 2009, 21:45:13
Ubacena je slika u prvi post.... :D
Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: Ceca Date: Jul 30, 2009, 11:34:21

Kad bi videli ono što ne vidite,znali bi da je život velika tajna nerazjašnjena... wink
Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: * Charobnjak * Date: Avgust 19, 2009, 22:57:46
Svasta
Re: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: Kamm[I]kazzA Date: Januar 25, 2010, 11:00:38
Upravu si ceco to je tacno
Odg: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: kakoda Date: Novembar 02, 2010, 20:53:21
lazzzz :khm
Odg: Tinejdžer mobilnim snimio sablasni duh deteta By: !mila! Date: Jun 12, 2011, 22:48:41
pa sada.....zavisi