samo-opusteno Ženski kutak
Pages: 1
Žene vole muškarce sa negovanim rukama By: Alle Date: Jul 21, 2010, 13:28:54
Na oblik vaših ruku ne možete da utičete, ali možete da se potrudite da budu negovane. Kvalitetna krema za ruke je svakodnevno neophodna, posebno kada izlazite napolje, jer je koža na ovom delu osetljiva.

Umesto običnih sapuna, vašim rukama će više prijati losioni na bazi ulja jojobe, vitamina E ili aloe vere.

Posebnu pažnju posvetite noktima. Manikir tretmani nisu rezervisani samo za žene, naprotiv, mnogi muškarci brigu o rukama prepuštaju stručnjacima. Ukoliko sami negujete nokte, lakše ćete ih iseći makazicama ili grickalicom ako prethodno potopite prste na nekoliko minuta u malo maslinovog ulja, a zatim ih operete vrućom vodom.

Pošto skratite nokte i odstranite zanoktice, štapićem za čišćenje uha potisnite kožicu ka korenu nokta. Nokti će biti sjajniji i zdraviji, ako ih jednom nedeljno ispolirate mekom turpijom i svakodnevno mažete kremom za ruke.
Odg: Žene vole muškarce sa negovanim rukama By: Dzejn Date: Jul 22, 2010, 01:12:34
ama, shto si zapela s ovim glupim temama hahaha
Odg: Žene vole muškarce sa negovanim rukama By: Alle Date: Jul 22, 2010, 03:33:57
teme nisu glupe.. ja se samo trudim da ulepsam forum..ako nekoga interesuje neka procita,meni su licno zanimljive teme,jer su neobicne.. a svako ima pravo na svoje misljenje.. jer ovo je forum koji se zove "samo opusteno" .. ;) :pijani
Odg: Žene vole muškarce sa negovanim rukama By: Angelic_Disgrace Date: Avgust 20, 2010, 21:23:45
ovo je tachno,ja obozavam tipove koji neguju ruke... :)
Odg: Žene vole muškarce sa negovanim rukama By: Alle Date: Avgust 21, 2010, 03:42:34
hihihiihi :)))
Odg: Žene vole muškarce sa negovanim rukama By: kerfija Date: Decembar 22, 2010, 22:29:09
Ko voli grube i nodrzane ruke.Ja volim negovane.