samo-opusteno Aktuelnosti
Pages: 1
Razbojnici iz banke odneli 1,5 miliona dinara i 10.000 evra By: [Vesti] Date: Jul 21, 2010, 02:31:22
Razbojnici iz banke odneli 1,5 miliona dinara i 10.000 evra

Dvojica naoruzanih mladica upala su juce u ekspozituru Alfa banke na Vozdovcu i odnela oko 1,5 miliona dinara i 10.000 evra. Razbojnici su se prilikom izlaska iz banke sudarili, jer nisu znali na koju stranu da krenu, ali su na kraju ipak uspeli da pobegnu! Pljackasi su naoruzani pistoljima upali oko 10 sati u Alfa banku u ulici Vojvode Stepe 112. Prema recima ocevidaca, razbojnici su bili visoki oko 180 do 185 centimetara i stari do 25 godina.- Mladic koji je stajao pored moje tezge odjednom je povikao: ā€˛Pljackaju banku!" Pogledala sam preko puta i videla dvojicu mladica obucenih u crno sa kesama u ruci kako upadaju u banku. Odmah sam otrcala i pokusala da pozovem policiju - prica radnica prodavnice koja se nalazi preko puta banke.Njena koleginica koja je izasla ispred radnje kaze da je videla dvojicu mladica koji su munjevito istrcali iz banke i potom se sudarili!- Cini mi se da nisu mogli da se dogovore na koju ce stranu da beze! Potrcali su i naleteli jedan na drugog. Onda su pobegli svako na svoju stranu. Bilo je smesno, kao na filmu - kaze prodavacica.Obucar koji ima radnju u blizini banke navodi da su mladici bili visoki, mrsavi, obuceni u crno.- Imali su i neke smesne kape. Nisu bili maskirani. Kada sam video kako istrcavaju, pa se sudaraju, pomislio sam da ih uhvatim i otmem im novac koji je bio u crnoj i narandzastoj kesi - kaze obucar.Kako saznajemo od izvora bliskog istrazi, razbojnike je snimila sigurnosna kamera i zbog toga se ocekuje da budu brzo otkriveni.Interesantno je i da su 15. juna ove godine ovu banku gotovo na isti nacin opljackala dva mladica.

Procitaj nastavak vesti...