Šutanovac ugostio Darka Stanića

• 0 Odgovora
  • 111 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

[Glasnik]

• *
  • 25,668
  • +4/-1
  • Opustite se i uzivajte!
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • Agregator vesti
« poslato: Februar 03, 2012, 23:16:52 »

MINISTARodbrane Dragan Šutanovac primio je u petak golmana srpske rukometne reprezentacije Darka Stanića i čestitao mu na proglašenju za najboljeg čuvara mreže na nedavno završenom Evropskom prvenstvu u Srbiji.Povod za ovaj susret, kako je objavljeno na sajtu Ministarstva odbrane, bio je taj što su Darka, kao poslednjeg igrača u defanzivnoj liniji, srpski navijači proglasili za “ministra odbrane” zbog njegovih sjajnih odbrana i doprinosa “u do sada nezabeleženom uspehu srpskog rukometa”.Kao gest pažnje Stanić je od ministra Šutanovca dobio na poklon maskirnu majicu sa brojem jedan i natpisom Darko Stanić – ministar odbrane.- Počastvovan sam prijemom kod ministra Šutanovca i drago mi je da i naši visoki funkcioneri bezrezervno podržavaju naš sport. Video sam pre par dana u štampi da je ministar Šutanovac, prilikom posete Italiji, izjavio da su sportisti koji osvajaju medalje širom sveta najbolji ambasadori i da time pokazuju šta Srbija želi da bude – izjavio je Stanić posle susreta s ministrom Šutanovcem.Najboljem golmanu Evrope bilo je posebno zadovoljan što je zajedno s ministrom posetio Vojnu akademiju gde je razgovarao sa kadetima i kadetkinjama, a potom su se svi zajedno oprobali u veštini gađanja iz pištolja.- Nisam očekivao svoj tako dobar rezultat, koji je za odličanu ocenu, a potajno sam se nadao da sam bolji i od ministra. Ali kad smo uporedili mete, ispostavilo se da je on bolji, jer su svi njegovi pogoci bili u crnom krugu – rekao je Stanić.Dragan Stanić već danas pokušava da odputuje u Skoplje gde večeras ima trening u svom klubu “Metalurg”, koji se ove sezone plasirao među 16 najboljih timova Evrope. Posle “Lovćena” i “Crvene Zvezde”, kasnije švajcarskog “Grashopersa” i slovenačkog “Cimos Kopera”, Stanić nastavlja uspešnu internacionalnu karijeru u ovom makedonskom timu, ali, kako kaže, reprezentacija Srbije uvek je na prvom mestu.

Izvor: Novosti.

[Reklama]