Mamić: Dinamu treba Atila, Ćiro iz 1982.

• 0 Odgovora
  • 100 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

[Glasnik]

• *
  • 25,668
  • +4/-1
  • Opustite se i uzivajte!
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • Agregator vesti
« poslato: Decembar 09, 2011, 15:11:04 »

PRVIčovek Dinama Zdravko Mamić, ni dva dana posle debakla protiv Liona (1:7), ne može da se oporavi. Kontroverzni predsednik „modrih“, otvoreno i bez dlake na jeziku, odgovarao je na pitanja novinara „Sportskih novosti“ – prihvata da je se ekipa ponizila i dotakla dno, ali ne prihvata ni jednu reč optužbe na račun nameštanja utkamice!- Posle onoga što se u sredu dogodilo na „Maksimiru“ sramota me je da govorim javno. Pre tri meseca smo bili na 80 spratu solitera, a sada smo 40 spratova ispod zelje. Šta su Dinamu napravili trener i igrači? Trebaće nam vremena da zarastu sve rane i ožiljci da nestanu – rekao je Zdravko Mamić.Na pitanje ko će posle Krunoslava Jurčića sesti na klupu emotivno praznog i poniženog tima Mamić je rekao da će „izbor novog trenera biti dug i težak posao“:- U ovom trenutku zaista ne razmišljam ni o kome. Ne znam šta je pametno da uradimo. U Hrvatskoj ne postoje treneri za Dinamo, bar ne oni koji bi mogli voditi ekipu kroz Ligu šampiona. Do sada sam bio protiv trenera stranaca, ali sada vidim da sam možda grešio. Sve je moguće, pa i strancu da ustupimo klupu Dinama. Ovom timu treba Atila, Bič Božiji! Ćiro iz 1982. godine.

NIJE BILO NAMEŠTANJANa pomen optužbi o nameštanju utakmice Mamić je reagovao u svom stilu:-Istina je da su golovi koje smo primili na granici retardacije i van fudbalskog razma, ali nismo nameštali! Te optužve su glupe i van pameti. Pa ljudi moji, to je Liga šampiona, nikada nam ne bi palo na pamet tako nešto.

Izvor: Novosti.

[Reklama]