Ceci skinuta narukvica

• 3 Odgovora
  • 677 Pregleda

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

[Glasnik]

• *
  • 25,668
  • +4/-1
  • Opustite se i uzivajte!
    • samoopustenoinfo
    • Pogledaj profil
    • Agregator vesti
Ceci skinuta narukvica
« poslato: Februar 22, 2012, 13:00:20 »

Ceci skinuta narukvica

Folk pevačica Svetlana Ceca Ražnatović od danas je slobodna, posle osam  meseci kućnog zatvora, pošto joj je skinuta elektronska narukvica, rečeno je u Upravi za izvršenje krivičnih sankcija.Ražnatovićevoj su jutros oko 8,30 pripadnici Uprave za izvršenje  krivičnih sankcija skinuli elektronsku narukvicu, koju je od 23. juna  prošle godine nosila oko noge i preko koje je vršen nadzor njenog  kretanja, koje je bilo ograničeno na kuću u kojoj živi u ulici Ljutice  Bogdana.Pevačica je u kućnom zatvoru provela osam meseci, jer joj je u kaznu od  godinu dana zatvora bilo uračunato vreme koje je provela u pritvoru  nakon hapšenja u akciji “Sablja” 2003.Tokom tog perioda, kuću je  napustila svega tri puta, kada je dolazila na suđenje u Palatu pravde  zbog optužbi za nasilničko ponašanje.Njena sestra Lidija Ocokoljić, koja je za isto delo bila osuđena na šest  meseci kućnog zatvora, izdržala je kaznu krajem oktobra, pošto je i ona  tokom “Sablje” u pritvoru provela nepuna dva meseca.Presudom iz  maja prošle godine, osim zatvorskih kazni,  sestrama je naloženo da u  budžet Srbije uplate milion i po evra na ime oduzete imovinske koristi.Taj  iznos je podeljen u tri rate, od po 500.000 evra. Prvu ratu su uplatile  u julu, drugu u decembru, a treću bi trebalo da uplate do kraja godine.Kao garanciju da će treća rata biti uplaćena, sud je upisao hipoteku na kuću Ražnatovićeve u Ljutice Bogdana.FANOVI ČEKALI PEVAČICUU znak podrške pevačici njeni fanovi došli su jutros ispred vile u Ljutice Bogdana. Oni su na sebi imali majice sa natpisom: “Krv svoju za Cecu moju”. Kada su od obezbeđenja saznali da se Ceca neće pojaviti ispred vile, oni su se razišli.

Izvor: Novosti

[Reklama]

Oasis

• *
  • 1,766
  • +11/-0
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Ceci skinuta narukvica
« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2012, 10:59:32 »
Yeah, sad mogu mirno da spavam.
Prosto mi žao što je taj countdown došao do kraja.

...koga još briga za Cecu pobogu, uživala je 8 meseci u vili, boli nju ćošak za pravdu. :gun

Dzejn

• *
  • 2,928
  • +18/-3
  • Pol: Žena
  • promenicu svet do kraja pesme !
    • Pogledaj profil
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2012, 19:05:44 »
Yeah, sad mogu mirno da spavam.
Prosto mi žao što je taj countdown došao do kraja.

...koga još briga za Cecu pobogu, uživala je 8 meseci u vili, boli nju ćošak za pravdu. :gun

+1 x)
*I kao da je bilo nekad...I kao da je bilo tu...Pod velikim svetlim suncem, pod velikim svetlim svodom...Ruchali smo meso, glodali smo kosti dobrih zhivotinja, mi imamo snage, mi imamo snage za josh dan ! Mi menjamo dan za notj, mi menjamo notj za dan...Prolaze brodovi, trube u chast, zvone na uzbunu...Deca uche da plachu, deca uche da poznaju svoj glas...*

StevenHoking

• **
  • 141
  • +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Opustite se i uzivajte!
    • Pogledaj profil
« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2012, 11:18:12 »
Haha, a fanovi se okupili pred kućom :)